ODTÜ TEKNOKENT

Blog

Milyonlarca Oyuncu Amelos’u Takip Ediyor
Tarih 02.08.2016
ODTÜ TEKNOKENT ön kuluçka merkezi ATOM’a giren ve yaptığı çalışmalar sonucu geliştirdikleri oyunlarla tüm dünyaya adını duyuran Amelos Interactive şirketleşerek merkezimizden mezun oldu.
Devamını Oku
START-UP DEDİĞİN NEDİR Kİ?
Tarih 01.08.2016
Tostu yeniden keşfeden hipster yatırımcılar, bahçeli bir villada reklam dünyasını sarsma hırsıyla kurulan ajanslar veya “Annem çok güzel kısır yapar.” gazıyla yurt sathında açılan 'Hanımeli' adını paylaşan kafeler... Hepsi iktisadi hedefleri olan birer başlangıç ama Startup değiller. Peki nedir bu Startup'ların alamet­i farikası?
Devamını Oku
Dünyayı Değiştiren Girişimler: Otsimo
Tarih 18.04.2016
Girişimcimiz Otsimo'dan otizmli çocuklar için tabletten ücretsiz eğitim imkanı .
Devamını Oku
GİRİŞİMCİLER İÇİN DİKKAT ÇEKEBİLMENİN 6 YOLU
Tarih 10.02.2016
Büyük bir ihtimalle her gün karşılaştığınız sorunlardan biri de dikkat eksikliğidir. Yeni müşterilerin dikkatini nasıl çekebilirim? Var olan müşterilerim, nasıl sürdürülebilir bir şekilde ürünümle iletişime geçerler? Patronumu kendime nasıl tutsak ederim? Bu soruların cevabını düzgün bir şekilde verebilmek çok zordur çünkü genelde insanlar dikkatin nasıl işlediğini bilmezler.
Devamını Oku
KİTLE FONLAMASIYLA BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN 5 YOL
Tarih 30.01.2016
Başarılı bir kitle fonlama kampanyası ile başarı hikayelerine konu olabilir ve kulaktan kulağa pazarlamayla firmanızı çok başka noktalara taşıyabilirsiniz.
Devamını Oku
2016'DA GİRİŞİMCİLERİ BEKLEYEN 3 FİNANSAL ZORLUK
Tarih 24.01.2016
Girişimci dediğin belirsizliklerle karşılaşmakta oldukça deneyimlidir. Ne olacağını bilmeden bir işe girişmenin ve yeniliklere yelken açmanın özünde yatan bir belirsizlik bu. 2016 ise bu belirsizliklerin tavan yapacağı ve ayarlamalarını düzgün yapmayan girişimciler için korku dolu dakikaların yaklaşacağı bir yıl olacağa benziyor.
Devamını Oku
info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara