ODTÜ TEKNOKENT

Ankara’ya Değer Katan Marka; ODTÜ TEKNOKENT

Ankara Marka Festivali 2016’da ODTÜ TEKNOKENT, “Ankara’ya Değer Katan Marka” seçildi.

Tarih 19.12.2016

Ankara Ticaret Odası tarafından, “Bilim Ağacının Gölgesinde Geleceğe Dönüş!” temasıyla düzenlenen 2. Ankara Marka Festivali ATO Congresium’da gerçekleşti.

Ankara’nın uluslararası alanda “marka kent” haline gelmesi için çalışmalar yürüten Ankara Ticaret Odası’nın düzenlediği 2. Ankara Marka Festivali’nde ODTÜ TEKNOKENT “Ankara’ya Değer Katan Marka” unvanını almayı başardı. Türkiye’nin ilk sosyal içerik paylaşım platformu ve ODTÜ TEKNOKENT firması olan Onedio da Ankara’nın en değerli markalarından biri oldu.

Festivalde, bir yandan bilimin ışığıyla aydınlanan markalar mercek altına alınırken diğer yandan yerleşik şirketlere ve Startup girişimlere bilim ve teknolojiye dayalı yeni yol önerileri anlatıldı.

2. Ankara Marka Festivali kapsamında üç gün boyunca marka inşasından marka kimliği oluşturulmasına, marka sadakatinden marka oluşturmada bilim ve teknolojinin rolü, inovasyondan bilim ve ilham ikilisine, sosyal medyada dijital dünyaya kadar Marka, Pazarlama ve Marka İletişimi başlıkları altında çok sayıda konu ele alındı.

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara