ODTÜ TEKNOKENT

ATOM 2020 Staj Başvuruları Başlıyor

ODTÜ TEKNOKENT Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi, yani kısa adıyla (ATOM)...

Tarih 08.04.2020

ATOM, her yıl oyun geliştirme ve animasyon alanlarına ilgi duyan üniversite öğrencilerinin yetişmesi amacıyla program ve eğitimler hazırlıyor.  ATOM’a  kabul edilecek arkadaşlar ekiplerle beraber çalışacak ya da bir ekip oluşturarak mentor eşliğinde çalışmalar yapacaklar. ATOM bu çalışmalarla sektörde önemli bir sorun haline gelen insan kaynağı eksikliğini gidermeyi hedefliyor.

Bu yıl da oyun geliştirme kapsamında tüm disiplinleri odaklayarak staj programını oluşturan ATOM, stajyerlerin sektör temsilcilerinden birebir destek almasını ve girişimcilik eğitimleri ile de kendini geliştirmesini hedefliyor.

2020 Yaz Staj Programı başvuruları için son gün 15 Mayıs 2020. Başvurular, ATOM sosyal medya hesaplarında ve http://atom.org.tr/ adresinde yer alan linklerden yapılabilecek.

Bilgi ve İletişim İçin: atom@odtuteknokent.com.tr

ÖNEMLİ – DUYURU: Bu sene COVID-19 salgını nedeniyle staj programı Temmuz ayı itibariyle başlayacaktır. Ancak, salgının uzaması durumunda program iptal edilebilir. Süreçle ilgili gelişmeler yine sosyal medya hesaplarından ve web sitesinden duyurulacaktır.

 

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara