ODTÜ TEKNOKENT

ATOM Yeşil Işığa Doymuyor

Kişisel bilgilsayarlara yönelik oyun dağıtımının dünyadaki lider platformu Steam’e yeni AT...

Tarih 24.11.2015

Mobil Zirveden PC’ye

Geçtiğimiz aylarda Apple App Store’da yayınlanan Hocus, ATOM’da faaliyetlerini sürdüren Gamebra.in ekibinin yeni bulmaca oyunu. Joinz ve Rop gibi uluslararası başarılı oyunlarıyla adını duyuran ekip, bu oyunuyla görsel ilüzyonu bulmaca ögesi olarak kullanıyor.

Çıktığı hafta mobil platformların en konuşulan ismi haline gelen Hocus, ABD ve İngiltere başta olmak üzere pek çok ülkede en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başardı. Geliştirici ekip, bu başarının akabinde oyunu Steam Greenlight platformuna koyarak oyuncuların takdirine sundu. Sadece bir haftada yeterli oy sayısına ulaşan Hocus, Steam’de satışa giren minimal bulmaca oyunlarından biri olarak göz dolduruyor.

Hocus’u bilgisayarınızda indirmek için: http://store.steampowered.com/app/418040/

Mekansal Eğlence İçin Fabric

Geçtiğimiz aylarda duyurduğumuz Clown Houseve  Milky Mike gibi ATOM oyunlarının ardından, Torreng isimli geliştirici ekibimizin geliştirdiği üç boyutlu bulmaca oyunu Fabric de Steam Greenlight’ta yerini aldı.

2015 yılında oyun geliştirme süreçlerini geri bildirimle besleyen Torreng ekibi, demo sürüm yayınlayarak yapım kalitesini de ön planda tuttuğunu gösteriyor. Greenlight’ta yayına girdiği gün 700 üzerinde Evet oyu toplamayı başaran Fabric, 2016 yılının en beğenilen bağımsız oyunlar arasında olacağını da şimdiden kanıtlıyor.

Fabric’e oy vermek ve oyun sürecini takip etmek için: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=549734243

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara