ODTÜ TEKNOKENT

DamaSistem, yeni uygulamalarıyla iTunes ve Google Play Store’da

ODTÜ TEKNOKENT firması DamaSistem, kıyafet kombininden, sosyalleşmeye yeni uygulamalarını...

Tarih 31.03.2017

ODTÜ TEKNOKENT bölgesinde çalışmalarını yürüten DamaSistem tarafından geliştirilen yeni uygulamaları kıyafet seçiminize sosyal destek sağlarken, diğer bir uygulamasıyla da aynı ilgi alanını paylaştığınız kişilerle tanışma fırsatı sunuyor. 


“NeGiysem” ile kıyafet seçimindeki sıkıntılara son!


Firma tarafından geliştirilen “NeGiysem” uygulaması ile kıyafetleri arasında seçim yapamayanlar için yeni bir çözüm sunuluyor. Uygulama ile kıyafet seçimlerinde moda ikonlarından da görüş alınabiliyor. Ayrıca kullanıcılar kombinlerini çekip uygulamaya yükleyerek, uygulamayı kullanan diğer kullanıcılardan alacakları oylarla “En İyiler” bölümüne girerek çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayabiliyor. Uygulamayla kullanıcılar, kombinlerini anonim olarak paylaşabiliyor, diğer sosyal medya hesaplarını bağlayarak takipçi sayılarını da artırabiliyorlar.


NeGiysem iTunes’da: www.negiysemapp.com


Sosyalleşme için yeni uygulama: Magnet


DamaSistem tarafından geliştirilen bir diğer uygulama ise Magnet. Kullanıcılar uygulamayı indirdikten sonra Facebook hesaplarıyla giriş yapıyor. Bir sonraki adımda ise kullanıcılar, ‘ara’ butonuna ilgi alanını hashtag ile yazarak veya uygulamada yer alan ilgi alanlarını seçerek aynı ilgi alanına sahip kişilerle eşleşerek sohbet edebiliyor.   


Magnet Google Play Market’de: http://magnet-application.com/


DamaSistem; kurumlara özel hazırladığı bilgisayar destekli eğitim çözümleri ile eğitimi daha etkili ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan özgün bir bilişim firması. Firma, IOS Android uygulama geliştirme, video konferans ve sanal sınıf, 3D modelleme ve animasyon ve web tasarımı konularında da yenilikçi çözümler sunuyor. 

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara