ODTÜ TEKNOKENT

Dijital Pazarlamada 4 ödülün sahibi Onedio

Türkiye’nin ilk sosyal içerik platformu Onedio, uluslararası bir yarışma olan MIXX Awards...

Tarih 03.05.2017

Uluslararası bir yarışma olan ve dijital reklamcılığı geliştiren ekiplerin ve markaların ödüllendirildiği Marketing and Interactive Excellence (MIXX) Awards 2017 Nisan ayı içerisinde görkemli bir törenle gerçekleşti. ODTÜ TEKNOKENT firması Onedio ise “Native Advertising” ve “Dijitalde Influencer Yoluyla Pazarlama” dallarında 4 ödülün sahibi oldu. 
Bu yıl “Benim Dünyam Dijital” sloganıyla yola çıkan yarışmada 606 yarışmacı farklı kategorilerde yarıştı ve 27 kategoride 88 ödül verildi.
MIXX Awards, dijital pazarlama iletişimi endüstrisinde benzeri olmayan, yaratıcı çalışmaların üretilmesini, marka performansını n geliştirilmesini, internetin yaratıcı standartlarının yükseltilmesini hedefliyor. 


Dijital yaratıcılık ve sonuçları üzerine odaklanan MIXX Awards, reklamları stratejiden yaratıcı çalışmaya ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne (ROI) kadar tüm katmanlarıyla değerlendiren tek dijital yarışma.


MIXX Awards’a katılan çalışmalar dijital eko-sisteminin yetkin isimlerinden oluşan bir jüri – reklam verenler, reklam ve medya ajansı yöneticileri, yayıncılar – tarafından değerlendiriliyor. Kazananlar IAB Türkiye tarafından düzenlenen ödül töreninde ödüllerini alanlar, MIXX Europe’da ve IAB MIXX Awards’ta yarışma fırsatı elde ediyor.


Ödüller: 
•    Sevgililer Günü’nde Samsung Türkiye ile ortak yürütülen “Haluk Levent’ten Sevgililer Günü Süprizi” isimli proje Dijitalde Influencer Yoluyla Pazarlama kategorisinde Bronz Ödül
•    ETİ ile birlikte yürütülen ETÜ Cinoji kampanyasıyla Native Advertising kategorisinde Bronz Ödül
•    Sprite – Kafa Yakan Sorular Projesi ile Gümüş Ödül
•    Rexona için Wanda ile birlikte yürütülen Hareket Sözlüğü ile Altın Ödül

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara