ODTÜ TEKNOKENT

Sisoft Firmasına “Oracle Üstünlük Ödülü”

ODTÜ TEKNOKENT’in başarılı firmalarından Sisoft, bulut teknolojiler üzerine geliştirdiği y...

Tarih 16.11.2015

Yazılım firması Sisoft, bulut teknolojileri üzerine geliştirdiği yazılımlarla bu alanda faaliyet gösteren Oracle firması tarafından “Yılın ISV Bulut Partneri” seçilerek “Oracle Üstünlük Ödülü”ne layık görüldü.

Sisoft Genel Müdürü Ömer Siso, 1998’den bu yana Oracle Partner Network (OPN) üyesi olarak faaliyetlerini sürdüren firmanın, sağlık sektörüne sunduğu yazılım çözümleriyle hem ulusal hem de uluslararası pazarda önemli deneyimler edindiğini anlattı. Siso sözlerine: “Bu ödül Sisoft’un başarılarına birçok katma değer katacak ve kurumsal amaç ve hedeflerimizi gerçekleştirmemizde büyük bir avantaj sağlayacaktır. Sunduğumuz çözümler yüksek ölçüde maliyet avantajlı olup müşterilerimize, ilk kurulum maliyeti ve operasyonel mali harcamalardan kaçınma avantajları sağlamaktadır” şeklinde sürdürdü.

Sisoft, dünya çapında pek çok hükümet ve sağlık bakanlığı tarafından kabul gören uçtan uca HBYS çözümleriyle dünya çapında sektörün liderlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Devlet hastanelerinden özel hastanelere, 50 yataklı küçük sağlık kuruluşlarından 3000 yataklı hastane zincirlerine kadar her tipte ve her ölçekte sağlık kuruluşunun beklentilerini karşılayarak %100 müşteri memnuniyetini sağlayan Sisoft, şimdi de müşterilerini buluta taşıyarak sunduğu hizmet kalitesini bir seviye daha yukarı taşıyor.

Oracle Open World 2015, en üst seviyede bulut tecrübesini katılımcılarına ulaştıran, sektörün en önemli iş konferanslarının yapıldığı, binlerce eğitici faaliyetin, tanıtımın yapıldığı, dünyanın her yerinden gelen binlerce OPN üyesi Saygın firmanın katıldığı, Oracle bulut çözümleri, entegre, platform ve altyapı hizmet çözümlerinin yer aldığı on binlerce katılımcı eşliğinde gerçekleşen dünyanın en saygın etkinliğidir.

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara