ODTÜ TEKNOKENT

Türkiye’deki startuplar için Silikon Vadisi’nin kapılarını açan program, Growth Circuit!

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından kurulan Growth Circuit’ten yatırım alıp, girişimini glob...

Tarih 10.02.2019

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından kurulan Growth Circuit’ten yatırım alıp, girişimini globale taşımak, UC Berkeley Innovation Acceleration Group ve Draper University gibi Silikon Vadisi’nin prestijli kurumlarının desteği ile hızlanmak istiyorsan, Hızlandırıcı Programı’na başvurabilirsin!

Growth Circuit Nedir?

Growth Circuit, ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından tüm ülkede teknoloji ihracatını geliştirmek, uluslararası başarılı şirketler yaratmak ve bu şirketlerin yatırım ve iş geliştirme süreçlerini hızlandırmak için kurulmuş “Türkiye’nin iş hızlandırma merkezi"dir.

Growth Circuit’in Diğerlerinden Farkı Ne? Neden Growth Circuit’i Tercih Etmeliyim?

Growth Circuit’in San Francisco’da kurulmuş bir hızlandırma merkezi var.

Ayrıca, Growth Circuit Hızlandırma Programları’na katılan erken aşamadaki girişimleri 200.000 TL’ye kadar ön tohum yatırımlarıyla Silikon Vadisi’ne açarken, daha ileri aşama teknoloji şirketlerine ise 1.500.000 TL’ye kadar yatırım yapıyor. 

Son iki yılda erken aşama girişimcilere en çok yatırım yapan ve aynı zamanda onları en çok yurtdışına gönderen, Growth Circuit!

Bugüne kadar 145 Türk girişimi UC Berkeley ve Babson Global’dan gelen global mentorlarla destekleyen Growth Circuit, Hızlandırma Programı’na katılan 20
girişimi, toplamda 2.000.000 TL yatırım yaparak, Draper University ve ABC Global ortaklığında gerçekleştirdiği hızlandırma programlarıyla globale hazırladı.

Uluslararası mentorlar eşliğinde global bir hızlandırıcı programına dahil olma fırsatı, başka hiçbir programda yok! Aynı şekilde, UC Berkeley IAG Sertifikası elde etme şansına sahip olacağın tek program da, Growth Circuit’te!

Growth Circuit’ten yatırım alıp, girişimini globale taşımak, UC Berkeley Innovation Acceleration Group ve Draper University gibi Silikon Vadisi’nin prestijli kurumlarının desteği ile hızlanmak istiyorsan, Hızlandırıcı Programı’na başvurabilirsin!

Girişimini globale açacak başvuru için link: https://www.gcaccelerator.co

                                              

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara