ODTÜ TEKNOKENT

Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri ODTÜ TEKNOKENT’ten

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan...

Tarih 20.11.2017

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nın sonuçları, Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı NRW.INVEST işbirliği ile Deloitte Values House’da düzenlenen ödül töreniyle açıklandı.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin yarıştığı programda; “Büyükler Ligi” olarak anılan ve 2016 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon Euro ve üzeri olan teknoloji şirketlerinin, son dört yıldaki büyüme hızlarına göre kendi aralarında değerlendirildiği ‘Big Stars’ kategorisinde ODTÜ TEKNOKENT’te Ar-Ge merkezlerini bulunduran; Aselsan, Innova ve Intertech ipi göğüsledi. Innova ayrıca, programın başladığı 2006 yılından bu yana Fast 50 listesine girebilme başarısı gösteren tek şirket olma özelliği taşıyor.

Deloitte Technology Fast50 şirketleri arasında en yüksek büyüme oranına sahip olarak ilk 10'da yer alan şirketler arasında ODTÜ TEKNOKENT şirketleri Insider ve RKSoft da yer almayı başardı.

En hızlı büyümeyi göstererek Fast 50 listesine girmeyi başaran şirketler arasında yer almayı başaran ODTÜ TEKNOKENT şirketleri ise; Anova, Aselsan, Kartek, ETA, Innova, Insider, Intertech, Labris Networks, RKSoft ve Simsoft’tur.

Detaylı bilgi için: https://goo.gl/CHGBvi

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara