ODTÜ TEKNOKENT

VLMedia Hizmet İhracatı Şampiyonu

ODTÜ TEKNOKENT firmalarından VLMedia, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) önderliğinde, Dün...

Tarih 29.11.2018

ODTÜ TEKNOKENT firmalarından VLMedia, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) önderliğinde, Dünya Gazetesi ve DHL Express işbirliği ile Akbank ana sponsorluğunda ve Turkcell’in iletişim sponsorluğunda düzenlenen "İhracatın Yıldızları" yarışmasında Hizmet İhracatı Şampiyonu oldu.

Bu yıl 17'ncisi düzenlenen İhracatın Yıldızları-Türkiye’nin Gizli Şampiyonları Yarışması'nın finali geçtiğimiz günlerde yapıldı. İhracat şampiyonlarının belirlendiği yarışmada ekonomik büyümeye sağladıkları katkıyla 298 firma arasından 11 kategoride 22 firma ödüle layık görüldü.

Global ölçekte başarılı mobil teknoloji şirketi olma vizyonuyla mobil uygulamalar, mobil oyunlar ve sosyal medya uygulamaları üreten ODTÜ TEKNOKENT firması VLMedia ise “Hizmet İhracatı Şampiyonu” seçildi.

Mobil uygulamalar, mobil oyunlar ve sosyal medya uygulamaları üreten ve geliştirmiş olduğu birçok mobil ürün ile 80 milyon kullanıcıya ulaşmayı başaran VLMedia, 30’u aşkın ürünü ile 120 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. 210 farklı ülkede 23 farklı dil seçeneği ile hizmet veren VLMedia her yıl büyüyen ivmesiyle ODTÜ TEKNOKENT’teki  ofisinde 45 çalışanıyla faaliyetlerine devam ediyor.

Firma hakkında detaylı bilgi için: http://vlmedia.com.tr/

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara