ODTÜ TEKNOKENT

Yılın En’leri ODTÜ TEKNOKENT’ten

Webrazzi Ödülleri 2017’den ODTÜ TEKNOKENT firmaları ve YFYİ mezunu Onedio ve Evreka ödülle...

Tarih 23.01.2018

İnternet-teknoloji dünyasında 2017 yılının en iyilerinin halk oylamasıyla belirlendiği Webrazzi Ödülleri’nin sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. ODTÜ TEKNOKENT firması ve YFYİ Hızlandırma Programı mezunlarından Onedio “Yılın En Başarılı Youtube Kanalı” seçilirken, yine ODTÜ TEKNOKENT firması ve YFYİ Hızlandırma programı mezunu Evreka ise “Yılın IoT Girişimi” seçildi. Ayrıca ODTÜ TEKNOKENT firmalarından Insider ve Spirohome’da listede yer almayı başardılar.

Halk oylaması sonucunda adayların belirlenip, kazananların seçildiği Webrazzi Ödülleri 2017‘de 123 bin 212 oy kullanıldı. 14 bin 260 kişinin katıldığı oylama sonuçlarına göre ‘Yılın Girişimi’ kategorisinde birincilik ipini Sinemia göğüsledi. Yılın Fintech girişimi BKM Express, IoT girişimi Evreka ve yılın SaaS girişimi de Paraşüt oldu.

2009 yılında başlayarak her yıl Türkiye’de internet-teknoloji dünyasının en iyilerinin halk oylamasıyla belirlendiği Webrazzi Ödülleri 2017’de de her bir kategori için, her bir kullanıcı bir oy kullanabildi. Sonuçların tam listesine odul.webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.  

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara