ODTÜ TEKNOKENT

Toplantı Salonu Rezervasyon

ODTÜ TEKNOKENT'te hizmete sunulan 3 farklı toplantı salonu bulunmaktadır. Salonlar, farklı alanlardaki ihtiyaçlara yönelik olarak farklı düzen ve kapasitede tasarlanmıştır.

Rezervasyon İçin Tıklayın

 

İkizler Binası Konferans Salonu

97 kişilik oturma imkanı bulunan salon, seminer ve konferanslara uygun olarak tasarlanmıştır. Tavana monte edilmiş perde ve projeksiyon cihazı mevcuttur. Salon dışında bulunan fuayede kahve arası ikramları ve kokteyl organizasyonları gerçekleştirilebilmektedir.

 

Silikon Blok VIP Toplantı Salonu

Özel misafirlere uygun biçimde tasarlanmıştır. 10 kişilik toplantı masasının yanında 5 kişilik oturma grubu bulunmaktadır. Bu salonda aynı zamanda özel yemek ikramları da gerçekleştirilmektedir.

 

Silikon Blok A Salonu

U düzeninde tasarlanmış olan salonda 23 kişilik oturma kapasitesi bulunmaktadır. Tavana monte edilmiş perde ve projeksiyon cihazı mevcuttur.

 

Toplantı Salonu Oturma Düzeni Kişi Kapasitesi İklimlendirme Tam Gün / Yarım Gün Ücreti*
İkizler Binası Konferans Salonu Amfi 97 Özel 740 TL / 520 TL
Silikon Blok VIP Toplantı Salonu Toplantı Masası / Oturma Grubu 10 / 5 Özel 1500 TL / 1250 TL
Silikon Blok A U Masa Düzeni 25 Ortak 650 TL / 480 TL

* 09.00-18.00 saatleri arası Tam Gün, 09.00-13.00 veya 14.00-18.00 saatleri arası "yarım gün" olarak değerlendirilmektedir.

 

Rezervasyon başvurularının internet aracılığıyla gerçekleştirilmesini takiben, sistem aracılığıyla oluşturulan başvuru numarası ile başvurular web sitesinden takip edebilmektedir. Rezervasyon konusunda detaylı bilgi için ODTÜ TEKNOKENT Yönetim A.Ş. (tel: 0 312 987 35 00) ile irtibata geçilmelidir. Salon kullanımlarını takiben düzenlenecek fatura, başvuru sırasında belirtilen adrese ulaştırılacaktır. (Rezervasyon iptalleri durumunda, en az 1 iş günü öncesinden bilgilendirme yapılması gerekmektedir. Geciken iptal bildirimlerinde toplam ücretin %30'u firmaya faturalandırılacaktır.)

Notlar:

  • ODTÜ TEKNOKENT'te faaliyet göstermeyen kurumlar için ücretlendirme %25 daha fazladır.
  • Salonları teslim alındığı gibi teslim edilmelidir. Zarar gören salon ve ekipmanlardan firma sorumludur. Hasar gerçekleşmesi durumunda, bu firma adına düzenlenecek faturaya yansıtılır.
  • Kahve arası ve yemek ikramları ile ilgili liste ayrıca oluşturulmuştur. İhtiyacınız doğrultusunda listeye 0 312 987 35 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 
  • Catering hizmetleri, ODTÜ TEKNOKENT Yönetim A.Ş.'nin anlaşmalı yüklenicileri tarafından verilmektedir. Salon kiralayan firmalar catering hizmetlerini ODTÜ TEKNOKENT Yönetim A.Ş. aracılığı ile almayı kabul ederler.
  • Fiyatlara KDV dahil değildir.
info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara