ODTÜ TEKNOKENT

Yeni Fikirler Yeni İşler 2017 Dönemi Başvuruları Uzatıldı

ODTÜ TEKNOKENT tarafından organize edilen, Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Ye...

Tarih 21.03.2017

Uluslararası başarılara birlikte imza atmak ve ilk günden eğitimlerle hızlanmak üzere seni de aramıza bekliyoruz!

Girişimin ister henüz iş fikri doğrulama aşamasında olsun, isterse ticarileşme sancıları çeken bir şirket veyahut pazarında belli bir yer edinmiş ve artık uluslararası pazarlara açılmaya çalışan bir teknoloji KOBİ’si olsun her aşamasında sana uygun bir yerimiz var.

Yenilenen yapısıyla YFYİ’de başvurun belirli aralıklarla değerlendirilir ve programa uygun olman halinde T-JUMP Ventures’un sunduğu online eğitimlerle ve mentorluk hizmetleri ile girişimin desteklenmeye başlar. Türkiye’deki eğitim ve mentorluk sürecini başarılı bir şekilde tamamlarsan T-JUMP Ventures’ın Amerika Programına katılmaya hak kazanırsın. Orada alacağın eğitimlerle hızını artırır, yatırımcılarla buluşursun. Türkiye’de gerçekleşecek demo gününde ise girişimcilik dünyasının önemli aktörleri ile bir araya gelir, girişimini kamuoyuna ve yatırımcılara sunarsın.

YFYİ de ilk günden eğitimlerle hızlanır, teknoloji tabanlı girişimciliğin kalbi San Francisco’da uluslararası piyasalarda ticarileşemeye başlarsın!

Kurulurken yatırım alma şansı, hızlanan ticarileşme ve uluslararası başarı hikayeni yaratmak için acele et! Son başvuru 25 Mart 2017.

Başvuru için: yfyi.com

 

 

info@odtuteknokent.com.tr İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. İkizler Binası, ODTÜ TEKNOKENT 06800 Çankaya/Ankara